Birlikte, Bilgiyle Büyür...
Biz Kimiz

"BİRLİKTE, BİLGİYLE BÜYÜR..." sloganımız, müşterilerimize sunduğumuz hukuk-bilgi temeline dayalı büyümenin ve birlikte ulaşacağımız en değerli hedefin anahtarıdır.

Vergi, Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku ile Gümrük ve Dış Ticaret  ana dallarında  hizmet veren NAZALI, konusunda uzman ve tecrübeli yeminli mali müşavir, hukukcu, müşavir, serbest muhasebeci mali müşavir, denetçi ve denetçi yardımcısı kadrosuyla, kaliteli ve güvenilir hizmet sunma ve bunu sürekli geliştirme anlayışına sahiptir.

NAZALI, ana hizmet dallarının yanında, risk analizi, şirket yeniden yapılandırılması, mali uyuşmazlıklar, suistimal risk yönetimi ve iç sistemler, özel raporlamalar ve mali hukukun diğer alt disiplinlerinde olabilecek sorunlar ve yasal yükümlülükler konularında da müşterilerine  kapsamlı bir  hizmet vermektedir. Bu açıdan müşterilerinin ihtiyacı olan çoğu disiplin dalını, tek çatı altında sunabilmekte ve bu ayrıcalığın verdiği zaman ve güven kazancını müşterilerine hissetirmektedir.

Bugün, çok farklı ve çeşitli sektörlerde hizmet sunmakta olduğumuz  müşterilerimizin teveccühü ile NAZALI, Türkiye'de faaliyet alanında bilinen ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

 

© 2017 NAZALI
19 Mayıs Cad. Dr. İsmet Öztürk Sok. Elit Residence Kat: 4-10-29 Şişli 34360 İstanbul, Türkiye